sreda 10.05.2023.
17:15

Nije tajna da Florentino Perez želi da dovede Erlinga Halanda, ali posle svega pitanje je...

EPA-EFE/PETER POWELL

Fudbaleri Reala i Mančester sitija odigrali su sinoć u Madridu nerešeno 1:1 u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona.

Real je poveo u 36. minutu pogotkom Vinisijusa Žuniora, a izjednačio je Kevin de Brujne u 67. minutu.

Erling Haland ovoga puta nije uspeo da zatrese mrežu protivnika, međutim šou na tribinama "ukrao" je njegovotac Alfi veoma nepriličnim ponašanjem i verbalnim okršajem sa navijačima Reala.

Zbog toga ga je obezbeđenje i udaljilo iz lože.

Nakon prospavane noći, nekadašnji fudbaler Mančester sitija i Lids junajteda oglasio se i na društvenim mrežama gde je objavio da nije gađao navijače kikirikijem.

"Nisam gađao navijače, nije istina. Šalili smo se, nisu bili srećni kada je Siti postigao gol. Normalno. A onda smo morali da idemo 50 metara dalje. Ništa više. Svi srećni. Dobro, skoro srećni...", objavio je Alfi Haland.

Revanš je na programu 17. maja u Mančesteru.