Haos u Hajduku otkazao konferenciju Đenara Gatuza pred veliki derbi
Medijima će biti dostavljena izjava.
Povezane vesti
Skandal - Dali mu bogatstvo posle osvajanja Kopa libertadores da bi ga otpustili zbog besmislenog trofeja
Volosov odgovor Nikoliću: "Ako je neko pretrpeo nepravdu, to smo mi"
Treća ipak nije sreća, otkaz Milanu Rastavcu posle šest poraza u sedam mečeva!
Verovali ili ne - Aleksandar Dragović oborio rekord ikone Austrije iz Beča
Trener fudbalera Hajduka iz Splita Đenaro Gatuzo neće održati protokolarnu konferenciju za novinare uoči sutrašnjeg meča sa Dinamom iz Zagreba.
Pred velike derbije u domaćim šampionatima, obično nema preskakanja konferencija za medije, međutim, Hajduk je sada napravio izuzetak zbog delikatne situacije u klubu.
Na "Poljudu" su odlučili da je ekipi potreban mir, veruju da bi novinari ispitivali Đenara Gatuza o stanju u klubu i želeli su to da spreče jer on nije dužan da govori na tu temu. Stoga će Hajduk snimiti razgovor sa Gatuzom i proslediti ga medijima.
Podsećamo, u Hajduku ovih dana vlada velika kriza usled otkaza sportskom direktoru Nikoli Kaliniću, nakon čega su usledile brojne optužbe s njegove strane na račun uprave na čelu sa predsednikom Ivanom Bilićem.
0 Komentara