Hit scena iz MLS lige - Posle VAR provere, sudija servirao ''hladan tuš'' navijačima Sent Luisa!

nedelja 23.06.2024.
10:45

Kako izgleda VAR u MLS ligi...

Screenshot/X/MLS

Noćas je odigran veliki broj utakmica američke MLS lige, naš Dejan Joveljić je bio asistent u minimalnoj pobedi LA Galaksija na gostovanju Solt Lejku, dok je Jovan Mijatović odigrao otprilike pola sata u minimalnom porazu (1:0) njegovog Njujork sitija od ekipe Nešvila.

Ipak, najviše se priča o detalju sa utakmice Sent Luisa i Atlante (1:1).

Krajem prvog poluvremena domaći su zatresli mrežu Atlante, ali je situacija bila sporna, pa se proveravala u VAR sobi. I ništa tu ne bi bilo neobično da se zatim glavni sudija Filip Đujić nije na zanimljiv način obratio navijačima.

Kada je VAR provera završena, on je uključio svoj mikrofon i najpre rekao da NIJE bilo ofsajda, što je odmah izazvalo oduševljenje navijača Sent Luisa. Ali, ubrzo je prekinuo njihovu euforiju, jer je u nastavku rečenice dodao da je uočen prekršaj i zbog toga ovaj gol nije mogao da bude priznat.

Pogledajte u prilogu kako je to izgledalo.