subota 24.02.2018.
21:21

Fudbaleri Jang Bojsa učvrstili su se na vrhu tabele švajcarske Super Lige.

Epa/Peter Klaunzer

Jang Bojs je pred svojom publikom u švajcarskoj prestonici savladao ekipu Siona sa 1:0 (0:0).

Gol odluke pao je na samom startu drugog dela igre, kada je već u prvom minutu nastavka Giljem Oro nastavio svoju seriju i doneo prednost domaćinu, na asistenciju Benita.

Sulejmani je ponovo bio u startnih 11 lidera švajcarskog šampionata, odigrao je 85. minut, ali je uspeo da popravi svoj golgeterski učinak, koji je sjajan ove sezone.

Podsetimo, Sulejmani je prvi strelac švajcarske Super Lige, sa 10 postignutih golova.

Jang Bojs je tako iskoristio odlaganje utakmice Lozane i Bazela, zbog lošeg stanja terena, koji je bio pokriven snegom, pa su tako pobegli drugom najuspešnijem klubu u istoriji švajcarskog fudbala na 11 bodova, na čelu tabele.