I drugi najgori napad PL deluje kao najbolji protiv Evertona - Lampard strahuje od ispadanja!

Autor: Nemanja Janošev
sreda 06.04.2022.
22:26

Fantastična utakmica zaostalog kola Premijer lige.

Mike Egerton/PA via AP

Fudbaleri Barnlija pobedili su Everton sa 3:2 (1:2) na svom "Turf muru" u zaostaloj utakmici 19. kola Premijer lige.

Frenk Lampard je dobio vruć krompir, a sada se isti taj užario. Panika je na "Gudisonu" nakon utakmice protiv Barnlija jer Everton je samo na bod od zone ispadanja!

Tri preokreta, pet golova i uzbuđenje do poslednjeg trenutka. Vodili su izabranici Frenka Lamparda na poluvremenu golovima Rišarlisona sa penal. U 57. minutu je Džej Rodrigez izjednačio, a posle perioda inicijative i nekoliko prilika koje je sam kreirao, Maksvel Korne doneo je senzacionalan povratak Barnlija, ekipe koja je do ove utakimce samo 22 puta uspela da zatrese mreže rivala.

Sada su premašili svoj prosek sa prethodnih 28 mečeva, pobedili i došli su na poen zaostatka od Evertona koji je prvi iznad "crte".