Igrač Šahtjora lajkovao pobedu Rusije nad Srbijom, plata mu oduzeta i donirana vojsci
Klub iz Donjecka nemilosrdan prema Tadžikistancu.
Povezane vesti
Vardar posle šest godina osvojio titulu, a onda odmah promenio trenera?!
Paunović ima klauzulu da napusti reprezentaciju Srbije, mogao bi uskoro da je aktivira i napadne titulu?
Stiže ponuda za Marka Nikolića i nije od AEK-a!
David pobedio Golijata - Istorija se pisala, drugoligaš osvojio Kup Portugalije!
Šahtjor iz Donjecka kaznio je svog fudbalera Husrava Toirova oduzimanjem mesečne plate zbog zaista bizarnog razloga.
Toirov je na društvenim mrežama označio da mu se sviđa jedna objava sa prijateljske utakmice između Rusije i Srbije u Moskvi, koju su Rusi dobili sa 4:0, a to je razljutilo sve u redovima ukrajinskog velikana iz Donjecka.
Toirov je inače reprezentativac Tadžikistana, a Šahtjor je saopštio da će njegovu mesečnu zaradu preusmeriti jednoj od jedinica Oružanih snaga Ukrajine.
Kako pišu ukrajinski mediji, plata Toirova iznosi oko 7.100 evra, što je lepa suma kada se u obzir uzme da mu je tek 19 godina.
"Fudbalski klub Šahtjor video je reakciju Husrava Toirova ispod objave o pobedi zemlje agresora. Smatramo to neprihvatljivim i sramotnim ponašanjem. Fudbaler će biti kažnjem mesečnom platom, a ovaj novac će biti upotrebljen za izdržavanje jedne od jedinica Oružanih snaga Ukrajine", navodi se u zvaničnom saopštenju Šahtjora.
0 Komentara