Igran derbi Mostara, ali rezultat je u drugom planu! Utakmica prekidana dva puta...

ponedeljak 13.11.2023.
23:25

Haotične scene u Mostaru...

fkvelez.ba
fkvelez.ba

Velika pobeda Veleža nad Zrinjskim u okviru Premijer lige BiH.

Posle više od 3 godine, Velež je savladao gradskog rivala i to veoma ubedljivo, 3:0 (1:0).

Nermin Haskić, nekadašnji napadač Radničkog iz Niša, postigao je gol u 42. minutu utakmice za prednost domaćina, da bi Guliašvili povisio na 2:0 u 53. minutu meča.

Konačnih 3:0 delo je Guliašvilija u 79. minutu.

Meč je prekidan dva puta zbog ispada i jednih i drugih navijača. Prvo su navijači Zrinjskog napravili bakljadu, ubacivali baklje u teren, a onda je nekoliko navijača preskočilo ogradu i sukobilo se sa redarima zbog čega je prvo poluvreme trajalo čak sat i po vremena.

Igrači su čak bili i u svlačionici pre poluvremena, pa su se posle 20 minuta vratili i nastavili, a onda prekid na drugom kraju kada su navijači Veleža istakli sporni transparent koji je morao biti uklonjen, intervenisali su i fudbaleri domaćeg tima koji su molili navijače da skinu transparent.