23:34

U Grčkoj je uvek uzbudljivo.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Večeras je odigrano kompletno 25. kolo grčke fudbalske Superlige. Do kraja regularnog dela lige ostalo je da se odigra još jedno kolo, a onda će se ona podeliti na plej-of i plej-aut.

Atromitos, na čijoj klupi sedi Saša Ilić, savladao je Lamiju na svom terenu sa 3:1 i tako došao do prve pobede posle mesec dana.

Angielski je bio dvostruki strelac u 61. i 82. minutu, a jedan gol je dao Jubitana u drugom minutu. Pogodak za goste je postigao Slivka u 26. minutu.

Atromitos je osmi na tabeli sa 27 bodova, ali daleko je od šeste pozicije koja vodi u plej-of.

Asteras Tripolis, koji predvodi Milan Rastavac, remizirao je rezultatom 3:3 sa Kifisijom na svom stadionu.

Branilac titule AEK je na domaćem terenu pobedio Janjinu sa 4:2 i sačuvao je prvo mesto sa bodom više od PAOK-a, koji je kao gost savladao Panseraikos sa 2:0.

Trećeplasirani Panatinaikos je bio bolji od Arisa u Atini rezultatom 2:0, a četvrtoplasirani Olimpijakos je u gostima pobedio Panetolikos sa 2:1.

Razlika između AEK-a i Olimpijakosa je svega pet bodova i nema sumnje da nas u Grčkoj ponovo čeka velika borba za titulu između četiri najveća kluba u zemlji.