Ilić pogodio u Monci, Vanja sačuvao Torino od poraza!

22:40

Na kraju, podela bodova.

FC Torino
FC Torino

Fudbaleri Monce remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Torina rezultatom 1:1 u okviru 12. kola italijanske Serije A.

Posle šanse Kolpanija, "bikovi" su stigli do gola preko Rodrigeza sredinom prvog poluvremena, ali pogodak je bio poništen zbog prethodnog prekršaja.

Nakon toga, istakao se golman reprezentacije Srbije Vanja Milinković Savić koji je odbranio pokušaj Galjardinija, da bi početkom drugog poluvremena zablistao njegov reprezentativni saigrač.

Igrao se 55. minut kada je Ivan Ilić odlično ispratio akciju svog tima, te dobio loptu s leve strane od Duvana Zapate koji je uposlio Nišliju, a ovaj je spretno reagovao i savladao Di Gregorija.

Radost gostiju trajala je sve do 65. minuta kada je Andrea Kolpani savladao VMS-a i tako doneo bod svojoj ekipi.

Odličnu priliku propustio je nakon toga Ilić čiji je udarac iz kaznenog prostora uspeo da odbrani golman Monce, a na terenu se od 86. minuta našao i Nemanja Radonjić.

U finišu susreta, veliku šansu imao je Karboni čiji je udarac uspeo da odbrani Vanja Milinković Savić i tako spasi bod svom timu.

Torino nakon večerašnje utakmice ima 16 bodova i nalazi se na 11. poziciji italijanske Serije A, dok je Monca deveta sa bodom više.