Ilija Stolica nastavio da deli lekcije, ''Zvezdino dete'' mu donelo novu pobedu!

21:51

Nastavljena serija pobeda.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Ilija Stolica je posle neslavnog rastanka sa Partizanom prošle godine, pronašao angažman u slovačkom Trenčinu sa kojim mu mnogo bolje ide.

Njegov tim je je posle devet odigranih kola u šampionatu Slovačke ubedljivo prvi na tabeli sa 22 osvojena boda, četiri više od drugoplasirane Žiline.

Četvrti uzastopni, a ukupno sedmi trijumf ove sezone Trenčin je ostvario večeras na svom terenu protiv Banske Bistrice rezultatom 1:0.

A junak utakmice je nekada velika Zvezdina nada, još uvek mladi napadač Njegoš Kupusović koji sada ima 22 godine.

On je postigao jedini gol na ovoj utakmici, u 62. minutu, kada je na asistenciju Gajdoša savladao golmana Hrušku.

Inače, osim Kupusovića, Stolica u svom timu ima još jednog srpskog internacionalca, bivšeg defanziovca Vojvodine Lazara Stojsavljevića koji je večeras takođe odigrao svih 90 minuta.