subota 24.02.2024.
17:39

Dobri rezultati timova iz donjeg doma.

Epa/Ronald Wittek

Ušao je Union Berlin u malo bolji deo sezone, ali nisu uspeli da savladaju Hajdenhajm na svom terenu, bilo je 2:2.

Gosti su poveli preko Dovedana u 3. minutu utakmice, da bi do kraja poluvremena domaći preokrenuli.

Prvo je Gosens u 44. minutu pogodio za 1:1, da bi samo tri minuta kasnije, pre poslednjeg sudijskog zvižduka u prvom poluvremenu, Šafer pogodio za 2:1.

Gosti su zaslužili bod danas, a do njega su stigli u 71. minutu utakmice preko Bestea.

Verder je na svom "Vezeru" dočekao Darmštad, a pobednika nije bilo - 1:1.

Verder je stigao do prednosti u 8. minutu utakmice preko Zimermana koji je postigao autogol, da bi Justvan izjednačio u 33. minutu meča.

Malo je falilo da gosti stignu do sva tri boda u sedmom minutu nadoknade, ali je VAR tehnologija pokazala igranje rukom od strane napadača gostiju.

Mnogi su očekivali lagan posao za Štutgart protiv "Jarčeva", ali je Keln uspeo da se izbori za bod, zlata vredan za njih u borbi za opstanak.

U 53. minutu domaći uspevaju da stignu do prednosti preko Miloa, ali je Martel izjednačio rezultat na 1:1 samo devet minuta kasnije.

Goleada u duelu Borusije iz Menhengladbaha i Bohuma, na kraju 4:2 u korist domaćina. Engumu je doveo Gladbah u prednost, da bi Vajgl iz penala povisio na 2:0. Rajc je golom u 72. minutu rešio dosta toga na ovom meču, ali je tri minuta kasnije Hofman smanjio na 3:1.

Zibačeu je odveo domaćina na 4:1 u 78. minutu, a Šloterbek je postigao novi gol za goste.

Do kraja još jedan gol u mreži Bohuma, Frenk Onora je pogodio za konačnih 5:2.

Erhan Mašović danas 69 minuta na terenu.

Menhengladbah - Bohum 5:2
Štutgart - Keln 1:1
Union Berlin - Hajdenhajm 2:2
Verder - Darmštad 1:1