Lagana pobeda Pari Sen Žermena.

EPA-EFE/ALBERTO ESTEVEZ

Pobeda Pari Sen Žermena na gostovanju Dižonu, nisu imali mnogo problema - 0:4.

Posebno je impresivan danas bio Kilijan Mbape.

Iako nije upisao niti gol, niti asistenciju kod prvog gola, odigrao je ključnu ulogu, proturio je loptu kroz noge protivničkom igraču i dodao do Dialoa, onda je usledio pas ka Kinu koji pogađa bez velikih problema za 0:1

Nakon udarca Kerera u 31. minutu, lopta je pogodila u ruku jednog od igrača domaćih, sudija je pokazao na belu tačku,a siguran izvođač je bio Kilijan Mbape koji postiže svoj prvi gol danas

Fantastična akcija Pari Sen Žermena na startu drugog poluvremena, nekoliko igrača je učestvovalo i svi su uglavnom delovali po desnoj strani, na kraju Rafinja dodaje do Mbapea koji pogađa i postiže svoj drugi gol danas.

Nije to bilo sve od Parižana danas, uspeli su na samom kraju da postignu još jedan gol.

Itekako PSŽ može da bude opasan i posle kornera, dokazao je to i danas, pogodio je snažni Danilo koji je sačekao centaršut Drakslera praktično u petercu