četvrtak 04.03.2021.
15:30

Italijan nije mogao da obuzda emocije.

EPA-EFE/ETIENNE LAURENT

Kapiten Napolija Lorenco Insinje bio je frustriran nakon remija protiv Sasuola 3:3 u sredu uveče, a svoj bes iskalio je između ostalog i u šutiranju reklame prilikom izlaska sa terena.

Ekipa Đenara Gatuza je dva puta stizala zaostatak i na kraju i preokrenula u 89. minutu, ali je Sasuolo u četvrtom minutu nadoknade izjednačio sa penala.

Kamere su nakon meča snimile kapitena Lorenca Insinjea kako pogrdno govori o svojoj ekipi nakon još jedne razočaravajuće utakmice.

Najbolji fudbaler Napolija je nakon izlaska sa terena šutnuo reklamu, a zatim povikao: "Kakva us...a ekipa!", misleći da saigrače.

Napoli je ovim remijem stigao do 44 boda i nalazi se na petom mestu, dok je Sasuolo tri slabije rangiran sa 36 bodova.

U narednom kolu, Sasuolo će gostovati Udinezeu, dok će Napoli dočekati Bolonju.