Interne tenzije u Lilu uoči dvomeča sa Zvezdom - Ženesiou se ne sviđa situacija
Imali su samo 15 dana da pronađu rešenje
Povezane vesti
Monako produžio martovski horor Liona, borba za Ligu šampiona biće paklena!
Parižanima nije stalo do plaketa i zahvalnica, videli smo i šta Dro može
Samo u Francuskoj - Jedne sezone si u Ligi šampiona, u sledećoj te torpeduje "fenjeraš"
Tuluzova "zverka" spotakla Lorijenova evropska nadanja, a može li sada da pomogne Lansu?
Fudbalere Crvene zvezde 19. februara očekuje prvi od dva meča protiv Lila u plej-ofu Lige Evrope, ali situacija u redovima francuskog kluba je daleko od pozitivne.
Četiri poraza u nizu ima ekipa Bruna Žensioa u Ligi 1, teško postižu golove i imali su dosta problema tokom zimskog prelaznog roka da pronađu rešenja za njihovu jednačinu.
Međutim, nisu preterano zadovoljni. Najbolji strelac Hamza Igamane je povredio prednje ukrštene ligamente kolena u finalu Afričkog kupa nacija i neće ga biti do kraja sezone, pa je od te spoznaje, Lil imao samo 15 dana da pronađe novu "devetku". U tome nisu uspeli. Ostali klubovi su znali da im je špic neophodan i mogli su da diktiraju cenu kakvu inače ne bi. Pokušali su sa Huanom Santosom iz Gectepa, Otmanom Mamom iz Votforda i Filipom Torvaldsenom iz Valerenge, ali svuda su naišli na previsoku cenu u ovom trenutku. Takođe, u priči je bio i Džon Duran, no Lil nije mogao da ga plati u paketu permanentnog transfera i on je otišao u Zenit.
Tako su stigli momci koji ponajviše pokrivaju krilne pozicije, a to su Noa Endžuma za 6.500.000 i Gaetan Peran koji je plaćen 1.500.000.
Uprkos tome, Bruno Ženesio nije zadovoljan jer je očekivao dolazak centralnog napadača. Iskusni trener će morati da se osloni na Olivijea Žirua, Matijasa Fernandes-Parda i Soribu Dijauna i to ga ne čini srećnim. Lokalni mediji pišu da su se već u ponedeljak popodne pojavile interne tenzije.
0 Komentara