sreda 27.10.2021.
21:59

"Poker" golova u mrežu gostiju.

EPA-EFE/Julio Munoz

Fudbaleri Betisa savladali su Valensiju u Sevilji rezultatom 4:1 u okviru 11. kola španske Primere.

Izabranici Manuela Pelegrinija održali su fudbalski čas gostima koji su mogli da prođu i sa više golova u mreži.

Sve je počelo u 14. minutu kada je Borha Iglesijas sa penala doveo svoj ekipu do prednosti.

Isti igrač je povisio na 2:0 u 30, da bi devet minuta kasnije Gabrijel Paulista uspeo da smanji zaostatak "slepih miševa".

U drugom poluvremenu sve je išlo po planu "Inženjera", kako glasi nadimak Pelegrinija.

U 61. minutu Herman Pecelja savladao je Silesena, a konačan rezultat postavio je Huanmi sedam minuta kasnije posle greške odbrane gostiju.

Imao je omaleni napadač još jednu izglednu priliku, pa se može reći da je ekipa Himeneza Bordalasa imala i malo sreće.

Reprezentativac Srbije Uroš Račić ušao je u igru u 75. minutu, ali nije imao konkretan učinak.