Isko pogodio iz penala, pa zabrinuo navijače Betisa više od remija sa Hetafeom

20:34

Podela bodova na "Benito Viljamarinu".

EPA-EFE/Enric Fontcuberta

Fudbaleri Betisa i Hetafea remizirali su rezultatom 1:1 u 23. kolu La Lige.

Hetafe je poveo već u osmom minutu kada je Mejson Grinvud bio precizan iz penala za 0:1.

Betis je uzvratio na identičan način, u 35. minutu, kada je Isko preuzeo odgovornost i precizno šutirao sa 11 metara za 1:1.

Drugo poluvreme bilo je uzbudljivo, Betis je napadao, uspeo je da postigne gol preko Pecelje, ali je poništen zbog ofsajda.

Još veća glavobolja za Betis ipak je bila povreda Iska koji se 10 minuta pre kraja uhvatio za zadnju ložu i odmah zatražio izmenu.

Isko je bio u suzama na klupi za rezerve, što je svakako najlošija vest za navijače Betisa posle večerašnje utakmice.

U finišu je Hetafe imao dve odlične situacije preko Grinvuda i Alderetea, ali ih nije iskoristio, pa je rezultat ostao - 1:1.