Nakon duela na "Marasiju" raspisana je poternica za snajperistom koji je oborio prvotimca Juventusa Huana Kvadrada.

Epa/Alessandro Di Marco

Šampion je poražen u Đenovi što je obradovalo sve one koji godinama unazad sede u ćošku i čekaju na Juventusov krah.

Sampdorija je podarila svim Juventusovim rivalima novi razlog za radovanje pošto je u okviru 13. kola uspela da savlada "Bjanko-nere" na "Marasiju".

Prvo poluvreme nije nagoveštavalo goleadu i trijumf domaćina pošto se otišlo na odmor sa rezultatom 0:0, ali je u nastavku palo pet pogodaka od kojih tri u mreži aktuelnog šampiona Italije.

Kada već u prvom delu nije bilo golova u Italiji su se potrudili da pronađu neki zanimljiv detalj, pa je tako izdvojen "pad u bazen" Kolumbijca Huana Kvadrada.

Posle meča je raspisana poternica za "snajperistom" koji je oborio Kvadrada. Kažu da onom ko prijavi počinioca dobija nagradu.