''Izbacite Milan, Inter i Juve iz Serije A!''
Iako je igrao za čak tri ''superligaška'' kluba, veliki je protivnik novog takmičenja.
Povezane vesti
Lacio ređa remije, "nula" na Sardiniji
Fudbaleri Juventusa su ''veoma ljuti'' posle novog poraza, Spaleti: ''Sami sebi smo najveći protivnici''
Inter posle Bodea drhtao i u Lećeu, ali Kivu ima savršen osećaj za izmene
Komo i bez Nika Paza prejak za Juve u Torinu - ''Stara dama'' poražena treći put za sedam dana!
Nekadašnji italijanski reprezentativac Antonio Kasano oštro se suprostavio formiranju novog, zatvorenog takmičenja, rezervisanog samo za najmoćnije evropske klubove.
On je gostovao u programu ''Bobo TV'', čiji je domaćin još jedan nekadašnji italijanski as, Kristijan Bobo Vijeri i između ostalog govorio i na ovu temu.
Kasano, koji je tokom karijere nastupao i za Real, i za Inter, i za Milan, ne bi imao nimalo sentimentalnosti, kada su u pitanju potencijalne sankcije za klubove koji uđu u ''Superligu''.
''Nemoguće mi je ni da zamislim takvo takmičenje. Veliki klubovi moraju da shvate da fudbal pripada navijačima. Manji klubovi ne smeju da budu ostavljeni po strani, i zato bih predložio da se Milan, Inter i Juventus izbace iz Serije A. Neka igraju tu svoju ligu, pa da vidimo šta će se dogoditi. Ne može dvanaest klubova da vlada fudbalom'', poručio je Kasano.

0 Komentara