Izrael - Težak udarac za Makabi, Stojketu napunjena mreža!

subota 27.12.2014.
21:08

Ekipa Makabi Haife, koju sa klupe predvodi Aleksandar Stanojević, večeras je ostala bez ijednog boda, iako je na ulasku u poslednjih 10 minuta igre imala vođstvo...

U utakmici 15. kola izraelskog šampionata, Stanojevićev Makabi Haifa je na svom terenu poražen od Beitara iz Jerusalima rezultatom 1-3.

Posle prvog poluvremena bez golova, Makabi je u 69. minutu ostao sa igračem manje na terenu, pošto je isključen Bekali. Ipak, samo pet minuta kasnije, Turgeman je doneo prednost domaćima.

Pokušali su fudbaleri Makabija da do kraja sačuvaju minimalnu prednost i to su uspeli da učine do 83. minuta, a onda je počeo njihov pravi ''brodolom''.

Koen je tada izjednačio na 1-1, a samo tri minuta kasnije isti igrač je doneo potpuni preokret gostima. Konačnih 1-3 postavio je Suiza u nadoknadi vremena, kada Stojkovića nije bilo na golu, pošto je prethodno pokušao da pomogne svojim napadačima posle kornera za domaće.

Posle ovog poraza, Makabi Haifa je ostao na četvrtom mestu sa 19 bodova, ali sada isto toliko ima i Beitar.