Jokan opet bez pobede, sledi ključni meč!

subota 19.03.2016.
18:15

Ni u 38. kolu engleskog Čempionšipa, Jokanovićev Fulam nije uspeo da prekine lošu seriju rezultata u poslednje vreme.

Ekipa Fulama danas je gostovala Birmingemu, gde je kao i u nekim prethodnim mečevima imala vođstvo, ali nije uspela da ga sačuva.

Završeno je 1:1, pa je Fulam sada na bod od zone ispadanja.

Vođstvo Jokanovićevom timu doneo je Ins u 38. minutu utakmice i minimalnom prednošću Fulama okončano je prvo poluvreme.

Međutim, posle samo deset minuta igre u nastavku, Birmingem je stigao do izjednačenja, a konačnih 1:1 postavio je Morison.

U sledećem kolu Fulam igra možda i presudnu utakmicu u borbi za opstanak. Tada će na svom terenu dočekati ekipu Miltona, koja za Jokanovićevim timom zaostaje jedan bod, na 22. mestu na tabeli.

U slučaju novog neuspeha, opstanak Fulama u Čempionšipu bio bi ozbiljno doveden u pitanje, kao i dalji status Slaviše Jokanovića u ovom klubu.