Jokan se sa Fulamom približio vrhu!

petak 04.11.2016.
22:38

Fulam je zabeležio veoma važnu pobedu danas i to na gostovanju Brentfordu. Na kraju je bilo 0:2.

Fulam je definitivno prevazišao onu krizu, nakon šesnaestog kola uspeli su da zabeleže novu, šestu pobedu i da se tako približe vrhu tabele, odnosno mestu koje vodi u plej-of.

Danas su uspeli da savladaju Brentford sa 2:0 u gostima i tako su ih pretekli na tabeli.

Ekipa sa Krejven Kotidža je povela u 36. minutu preko Aluka, a do kraja su uspeli da stignu i do drugog gola pred sam kraj i to preko Kernija.

Gosti su bili bolji rival, posebno u prvom poluvremenu kada nisu dozvolili domaćinu da uputi niti jedan udarac ka golu.

Dakle, Slaviša Jokanović ponovo gleda ka vrhu tabele nakon što je pre dve sezone uspeo sa Votfordom da se domogne Premijer lige.