18:35

Još uvek je neporažen od početka sezone.

@SheffieldUnited/Twitter

Srpski stručnjak Slaviša Jokanović polako se navikava na ruski fudbal, a njegovom Dinamu sve bolje ide u novoj sezoni.

Posle četiri odigrana kola Dinamo ima učinak od dve pobede i dva remija, a drugu pobedu ostvario je ovog popodneva na gostovanju ekipi Krila Sovjetov u Samari.

Jokanovićev tim je poveo u 13. minutu meča golom štopera Roberta Fernandeza, a konačnih 2:0 za Dinamo postavio je Grulev u 60. minutu utakmice.

Posle četiri kola, Dinamo deli treće i četvrto mesto sa Zenitom, obe ekipe imaju po osam osvojenih bodova, a vodeći su Spartak i CSKA iz Moskve koji imaju po 10 bodova i identičnu gol-razliku - 11:3.

U sledećem kolu ekipa Dinama će dočekati Krasnodar koji je juče sa 3:0 savladao Lokomotivu iz Moskve.