21:29

Titula je iza ugla, još jedna pobeda...

EPA-EFE/PANAGIOTIS MOSCHANDREOU

Veoma zanimljiv derbi Makabija iz Tel Aviva i Makabija Haife, na kraju pobeda Makabi Haife na svom terenu i preokret u nastavku, nešto što smo često gledali ove sezone.

Ekipa Baraka Bahara je slavila sa 3:1 (1:1) i na dva kola do kraja prvenstva ima 4 boda više od Ber Ševe, pa bi pobedom u sledećem kolu mogla da stigne do titule prvaka države.

Makabi iz Tel Aviva je stigao do prednosti u 14. minutu utakmice, Kaničovski ih je doveo u prednost, da bi u 39. minutu Haziza izjednačio rezultat.

Do kraja utakmice Saba sa dva gola rešava pitanje pobednika, prvi je postigao u 50. a drugi u 62. minutu.

Za goste je danas nastupao Đorđe Jovanović, igrao je kao startni napadač, a izašao je u 83. minutu.