21:19

Tim Ćabija Alonsa uspeo da zabeleži novu pobedu.

AP Photo/Martin Meissner

Neverovatno igra Bajer Leverkuzen ove sezone.

U 25 odigranih kola imaju već 21 pobedu, i dalje su bez poraza što je impresivno, a pored toga imaju 10 bodova viška u odnosu na Bajern iz Minhena devet kola pre kraja sezone i jasno je - još šest trijumfa do kraja sezone im garantuje titulu.

Danas su savladali Volfsburg rezultatom 2:0, prilično rutinski, a valja napomenuti i da su veliki deo utakmice domaći igrali sa igračem više jer je Jenc dobio dva žuta kartona u kratkom roku, drugi u 28. minutu.

Do prednosti je domaćin stigao u 37. minutu utakmice kada je nakon izvrsnog dodavanja Grimalda, Telja savladao protivničkog golmana.

Florijan Virc je potvrdio pobedu u 86. minutu, Palasios ga je proigrao na fantastičan način, Virc je postigao svoj šesti gol ove sezone u Bundesligi

Još jedna u nizu odličnih partija "Farmaceuta", gosti praktično nisu ni pretili na večerašnjoj utakmici.