23:08

Srpski napadač prilično zapažen u večerašnjem meču.

Screenshot/tv

Polako se zahuktava sezona u američkoj MLS ligi, a ekipa LA Galaksija je večeras odigrala svoj treći meč.

Tim iz Los Anđelesa je gostovao u Nešvilu, gde je osvojio bod u remiju rezultatom 2:2. Ovo je drugi remi LA Galaksija koji ima i jednu pobedu, dok je Nešvil od starta sezone u seriji remija, ovo mu je treći u nizu.

U startnoj postavi LA Galaksija je bio srpski napadač Dejan Joveljić koji je u 18. minutu propustio idealnu priliku da dovede svoj tim u vođstvo - nije iskoristio jedanaesterac.

Kazna za taj promašaj je usledila počertkom drugog poluvremena, kada je Nešvil poveo sa 2:0, golovima Banbrija i Jervuda i izgledalo je tada da bi Joveljić mogao da ima ulogu tragičara u svom timu.

Ali, ubrzo se sve promenilo.

Prvo je Riki Puđ u 67. minutu na asistenciju Delgada smanio na 2:1, a Dejan Joveljić se u 82. minutu iskupio za promašeni penal, kada je na dodavanje Audea sa leve strane poslao precizan udarac sa oko 7-8 metara od gola i postavio konačnih 2:2.