subota 26.09.2020.
21:53

Odlična igra Pelegrinijevih pulena.

EPA-EFE/JULIO MUNOZ

Fudbaleri madridskog Reala gostuju na "Benito Viljamarinu" u trećem kolu Primere, a nakon 45 minuta igre gube sa 2:1.

Poveli su u 14. minutu, Benzema je bio uporan na desnoj strani, uspeo je da ubaci loptu pred gol rivala, na pravom mestu se našao Valverde i postigao prvi gol Reala u novoj sezoni.

Ipak, u 35. minutu domaći igrači stižu do izjednačenja, konačno je prošao jedan centaršut, Kanales je ubacio odličnu loptu, Kazemiro nije bio najbolje postavljen, Mandi je zakucao loptu u mrežu nemoćnog Tiba Kurtoe.

A onda, samo dva minuta kasnije, šok, kombinacija Fekira i Viljama Karvalja, Portugalac postiže efektan pogodak, tukao je u bliži ugao i savladao Kurtou, preokret u Sevilji.

Peh su Madriđani doživeli i u finišu poluvremena, Kros je zbog povrede morao da napusti teren zamenio ga je Modrić.

Podsetimo, Luka Jović je počeo meč u prvoj postavi, nije se previše istakao u prvih 45 minuta, ali ruku na srce nije lopta išla ka njemu, njegov zadatak je bio da odvlači štopere Betisa i otvara prostor rivalima.

Na odmor se otišlo sa vođstvom "Verdiblankosa", videćemo šta Zidan ima da kaže o nastupu srpskog fudbalera i da li će praviti promene pred početak drugog dela igre.