subota 18.01.2020.
17:50

Derbi 20. kola pripao Real Madridu.

EPA-EFE/BALLESTEROS

Real Madrid je u okviru 20. kola španske Primere dočekao Sevilju u derbiju, a sve golove smo videli u drugom poluvremenu za pobedu Real Madrida. Bilo je 2:1.

Domaćin je počeo meč sa rovitim Jovićem u napadu koji je imao povredu tokom nedelje, ali je ipak igrao od starta, dok je Benzema ušao u igru u drugom poluvremenu umesto srpskog napadača. Sa druge strane, Nemanja Gudelj je odigrao svih 90 minuta u dresu Sevilje.

Da će ovo biti njegova utakmica, Kazemiro je najavio u 27. minutu kada je ušao u šansu i kada je lopta prohujala malo preko gola, a na drugoj strani Sevilja je pretila i postigla gol, ali je on poništen nakon intervencije VAR tehnologije.

Srpski napadač Luka Jović je bio praktično neprimetan u prvom poluvremenu, ali je u drugom napravio ključan potez za dalji razvoj utakmice. Nakon njegove fenomenalne asistencije Kazemiro je uspeo da postigne svoj prvi gol na ovom meču čime je doveo u vođstvo ekipu Real Madrida.

Par minuta nakon toga je zamenjen, a čim je Benzema ušao u igru gosti su stigli do izjednačenja. Munir je nekako odložio loptu dok je bio na zemlji za De Jonga koji fantastičnim udarcem pogađa ugao gola koji je branio Kurtoa. Nije Realu pomogao ni VAR, iako je Munir igrao rukom u ovoj situaciji dok je bio na zemlji, sudija Munuera je pokazao na centar.

Ipak, svega pet minuta je trajala radost ekipe Sevilje, Kazemiro je bio apsolutni heroj ovog meča. On je u 69. minutu uspeo da postigne svoj drugi gol danas i da tako donese zlata vrednu pobedu Real Madridu.

Do kraja bez velikih šansi na obe strane, Real je priveo meč kraju na dobar način i zasluženo stigao do tri boda.

20:31

Da nije Vara Barselona bi pukla 7,8 golova na nou campu. Ali se ponistavaju cisti golovi i 4 cista penala :D

Tuesday, 21.01.2020
11:01

2 6, 5 0, 4 0, 1 4, 5 1, 2 3 itd itd. Bas mi je milo sto si svedok ovih rezultata

Monday, 20.01.2020
11:02

2:6, 5:0, 0:4, 5:1, 2:3 itd itd. Mnogo mi je milo sto si svedok ovih rezultata

Mirjevac
Saturday, 18.01.2020
23:02

Na zapadu nista novi, tako i u spnaskoj ligi nista novo, sudije i dalje rade za Real, i jos je dodat i Var i on radi za real! Sta reci sve se moze promeni samo nemoze da se promeni da Real nekad dobbije utakmicu bez pomoc sudija!

Bádr Hari
21:09

i ako moze malo sporije ove vesti da se objavljuju, znate koliko vremena treba nama fanovima Messija da popalimo profile? a tek meni koji imam 50 jer sam najveci fan Messija. :D

Dimebag Dárrell
06:09

Na ovaj komentar mi žao i da te zezam...

BlúeBoy84
06:10

Tek tek mi je 17 godina

Benz9
20:40

Ko je igrao fudbal, ako ništa rekreativno ispred zgrade, zna zašto je poništen gol Sevilji... A da su imali malo više m..a i drugi bi poništili jer je Munir igrao rukom dva puta, prvo laktom (što nije sporno jer nije mogao drugačije a nije ni znao gdje je lopta), a drugi put šakom nakon što je ćušnuo lopto prema De Jongu... Što se Reala tiče danas prilično loš ali opet dovoljan za rutinsku pobjedu...

09:31
Dragan Red Devil
20:09

Real danas LOS. Zao mi je sto nije dao gol,ali majstorija za Kazemira. Proradice Jovic,kad tad.

Kristijano Penaldo
19:51

Komedija, koliko su ih gurali da osvoje ls tako sad guraju u ligi. I pored var-a pljacka, ovo je vec previse. A najjace kad se bavijaci reala zale na sudjenje

Foghorn Leghorn
19:44

3 boda su 3 boda, a sramota... šta to beše? :)

GoHardV3
20:59

To bese da ne predjes centar 90 minuta na camp nou posle 800 miliona ulozenih :D

GoHardV3
20:30

Ajde de, jos 10 milijardi i mozda se predje centar protiv Reala na zoo campu :D

19:15

2:6, 5:0, 0:4, 5:1, 2:3 itd itd.. bas mi je milo sto si svedok ovih rezultata :* (objavite mi komentar)

09:32

2:6, 5:0, 1:4, 4:0, 5:1, 2:3 itd itd. bas mi je milo sto si svedok ovih rezultata ;) :*

06:24

Jel to na 0:27 kada je Ramos izbacio loptu iz praznog gola ili je to na 0:39 kada je Alba promašio praznu polovinu gola ili na 1:19 kada je Suarez promašio ceo gol: https://youtu.be/8DdLKWwsvWw Šta li bi bilo da su prešli centar? A da znamo, to je već bilo više puta: 5:1, 6:2, 4:0, 5:0 itd. :D

Offside
19:39

Vrlo neubedljiva igra.Jako malo stvorenih sansi i konstantno bunarenje lopte bez neke precizne taktike.Odbrana ponovo kiksa u par navrata ali sve u svemu solidno,sredina pravi dosta gresaka i na nasu srecu to nas nije kostalo puno,napad uzasan.Mislim da je jasno zasto je receno da ce nama danas najvise faliti Valverde,njegov izostanak se najvise i osetio.Jovic je (nadam se) svoje u Realu odigrao jer ovo sada vec nema smisla,Rodrigo dosta lose i prilicno nevidjivo deluje ceo mec.Vaskez je i danas pokazao da je ipak najbolji kao rezervista ne neko na koga moze da se osloni.Sve u svemu,losa igra bez ideje.

Mirjevac
22:56

bas tako, nije vas kostalo puno u bodovima, ali u evrima sto ce sudije dobiti kosta ce kao i uvek¨Znaci i povrs Var real i dalje pobedjuje uz pomoc sudija, dokle bre vise, tolike pare za igrace i dalje sudije moraju da pobedjuju!

Deki.Stankovic.5
04:46

Jovic odigrao svoje??Svidjaju mi se ovi instant menadzer, fudbalski znalci kao sto si ti!!!