subota 15.01.2022.
22:38

Argentinac privukao pažnju svojom reakcijom nakon postignutog pogotka.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

U 22. kolu italijanske Serije A, fudbaleri Juventusa savladali su kao domaćini Udineze rezultatom 2:0.

Bio je to veoma značajan trijumf za ekipu Maksa Alegrija koja je prethodno izgubila u borbi za trofej Superkupa Italije.

"Bjankoneri" su poveli u 19. minutu posle lepog udarca Paula Dibale, Argentinac je uputio oštar pogled ka tribini i nije slavio pogodak, što su mnogi protumačili da je upućeno upravi Juventusa zbog čitave situacije sa novim ugovorom.

I pored terenske inicijative, domaći navijači su čekali na novi pogodak sve do 79. minuta kada je na centaršut De Šilja odlično reagovao Veston Mekeni i postavio konačan rezultat.

Juve je zadržao petu poziciju u Seriji A sa 41 bodom, koliko ima i Atalanta na četvrtoj poziciji, s tim što "boginja" ima dve utakmice manje.