Juventus doveo čoveka koji će odlučiti o sudbinama Vlahovića i Kostića!
Dobro poznato lice u Torinu.
Povezane vesti
Titulu će verovatno uzeti, ali Kivuov Inter ne zna da igra velike mečeve - Milan slavio u derbiju "Madonine"
De Rosi "sapleo" svoju Romu i obradovao Komo i Juve - Đenova gledala sebe, skinula ozbiljan "skalp" i pobegla u komfornu zonu
Parma odolela u Firenci, Viola će strepeti do kraja - Verona šokirala Bolonju, ali za nju je to "kasno paljenje"
Leće "iščupao" pobedu protiv Kremonezea, Štulić pogodio sa penala
Juventus će uskoro imenovati Marka Otolinija za novog sportskog direktora, prenose italijanski mediji.
Italijanski velikan je duže vreme bio u potrazi za stalnim rešenjem na toj poziciji, a izbor je pao na Otolinija, doskorašnjeg sportskog direktora Đenove.
Italijan je prethodnih meseci dovođen u vezu sa povratkom u Torino gde je ranije imao zaduženja vezana za igrače na pozajmicama, pre nego što je 2022. godine postao sportski direktor Đenove u kojoj je bio sve do oktobra ove godine.
Klub iz Torina nema sportskog direktora od kraja prošle sezone, kada je razrešen Kristijano Đuntoli, posle neuspešne takmičarske godine, a Đuntoli je na toj funkciji proveo dve sezone.
Prema navodima portala “Tuttomercatoweb”, Juventus i Otolini postigli su dogovor, a italijanski stručnjak prihvatio je ponudu kluba, svi uslovi saradnje su usaglašeni, a ostalo je još samo da imenovanje bude zvanično potvrđeno.
Isti izvor dodaje da bi zvanična objava mogla da usledi u narednim satima, u klubu vlada uverenje da Otolini poseduje iskustvo potrebno za stabilizaciju sportskog sektora i dugoročno planiranje, u periodu reorganizacije i tranzicije.
Upravo će Otolini biti glavni čovek za pregovore i sa dvojicom reprezentativaca Srbije, Dušanom Vlahovićem i Filipom Kostićem kojima ugovor ističe na kraju sezone.
0 Komentara