Juventus preslišao Inter, šampion na +4!

Autor: Vladimir Stojanović
nedelja 28.02.2016.
22:42

Bez većih problema u nastavku Juventus slomio otpor Intera, golovima Bonućija i Morate sa penala povećao prednost na čelu tabele sa utakmicom više u odnosu na Napoli. Beskrvni Inter se lako predao...

Uraganski napadi Juventusa na početku, gol je visio u vazduhu, ali se Inter održao.

Domaći blizu vođstva, bivši igrač Inter Ernaneš je pogodio prečku, vrhovima prstiju je Handanović spasao siguran gol, a onda u jednom od narednih napada Dibala propušta novu priliku za Juventus.

Imao je i Pogba šansu, pa je probao Mandžukić, ali su gosti preživeli.

Pripretili su par puta, nakon prekida, presing Juventusa je stvarao dosta problema Interu, ali nisu primili gol u uvodnoj fazi meča, što je bio Manćinijev cilj.

Kako se prvo poluvreme približavalo kraju, Inter je uspeo da uspostavi ravnotežu, pacifikuje Juventus, pa se na odmor otišlo bez golova.

U nastavku dosta puta viđena priča. Juventus je stigao do lake pobede. Već u 47. minutu Bonući je sjajno reagovao posle katastrofalne greške De Ambrozija, Handanović nemoćan.

Pogba

Odmah posle toga Dibala je mogao sve da reši, posle toga je Juve umrtvio igru i čekao šansu da dokrajči rivala.

Ona je usledila u samom finišu, Morata i Miranda su bili u duelu, čini se da je Španac napravio faul, došao do lopte, a onda Miranda startuje i pravi penal.

Morata je siguran, 2:0.

Tek tada u poslednjih pet minuta Inter je stvorio dve šanse, Miranda i Eder su bili pred Bufonom, ali je šampiona sačuvao pobedu.

Mandzukic

Novim trijumfom "Bjankoneri" su pobegli Napoliju četiri boda, imaju več više, najbliži pratilac u ponedeljak ima tešku utakmicu u Firenci.

Inter ostaje peti, ali im sada Milan duva za vrat, gradski rival ima samo bod manje.

09:43

DOMINACIJA....Ajmo sada rosoneri...Je.i shinteriste...Forza Juventus !!!

Iuvëntus
08:45

Idemo jos u kupu proci, forza Juveee !!!

po cetvrtu zvjezdicu
19:58

ma objasni mi molim te kako zamisljas da nam takav inter moze dati tri gola u mjesec dana a kako tek u jednoj tekmi ?

07:48

Сјајна утакмица!Интер надигран у свим сегментима!До 90 ог минута се нису видели на терену.FORZAAAAA JUVEEEEE!!!!!

pancreas
05:38

Mancini je trebao na svaku poziciju da stavi zadnjeg veznog, mozda bi onda bilo bolje :D

Kajzer_soze
00:51

FINO ALLA FINE!!!!!!!!!!!!!!Svaki komentar e suvisan.FINO ALLA FINE!!!!!!!!!!!!!!!!n FORCA JUVENTUS

00:18

Kako je Inter očajna ekipa jbt. Murillo i Miranda imali ogromne greške večeras u odbrani, Morata iskoristio grešku Brazilca, Mandžukiću malo falilo da kazni Kolumbijca. Pored toga i D'Ambrosio očajan. Sandro ga uništio, Bonucci mu dosuo sol na ranu. O njihovim napadačkim akcijama da ne pričam. Mancini fakat ne zna šta radi.

Red Legend
01:08

Dampire, utisaj se...

juvealexx
00:16

uglavnom kontrolirana utakmica pogoci postignuti "na vrijeme", prvi uz "asistenciju" interovog igrača i "zakucavanja" bonuccija , drugi nakon penala, poslije smo se malo povukli možda i previše pa su imali neke šanse u "rochhijevoj" nadoknadi, ali i Buffon mora zaraditi "dnevnicu" ,

posao obavljen inter i definitvno eliminiran iz utrke za Lp , sutra čekamo šta će napraviti napoli

Paklena pomorandza
00:08

Mancini,Interov najveci "neprijatelj"!!! Vadi Telesa koji je i te kako bio dobar po tu levu stranu,pa onda vadi Ikardija a ostavlja onog panja Palacio.Ne zna loptu da primi i zbog jedne takve greske kontra Juventusa,penal i gol,klasika.Ja stvarno ne razumem kako je taj igrac jos u Interu i prvu postavu?!Za 90 min.Inter jednu jedinu pravu sansu.Kao neutralan gledalac dosadna utakmica sa puno prekida.

Chris ANdersen
00:06

Posle prvih 10 minuta sam znao da će biti lako da se pobijedi :) bez muke, forza juve!! Bar za 2 klase je juve iznad

INTERnacionalist
00:14

..bas ste laganica dobili,na gresku D'idiota i iz penala kojeg nije bilo!

20:02

evo ja kao jedini juventino priznajem da je inter bio ako ne bolji bar ravnopravan i da je zasluzio barem bod a ocekujem da ce zabiti Juventusu bar cetri komada u kupu i proci u finale gdje ce glatko razbiti MILAN

Armani
00:39

Ohoooo bilo ga je itekako!

00:35

i sta zelis reci. Je li bilo kontakta, jeste. i da nije sviran penal bilo bi 1:0, sta si pegla covjece, losi ste i nemas se sta vaditi

nik22
00:35

inter je ocajan priznaj i sta je tu je,mancini se pogubio i inter je mentalno slaba ekipa podsjeca na ekipu iz 90 ih do 2006 ,ok da ste bolji bili i dobili cestitamo nikakav problem,al vaditi se na gresku odbrane,a prvi sut imati u 90 min je lose,inace inter je bogme znao dobit juvea od 2000 ih pa na ovamo,al sutinski je statistika sa juventusom porazna ne znam mozda 35 pobjeda mnaje,tako je partizan znao u derbijima patit od zvezde osamdesetih

00:27

Majstore, poluvrijeme je trebalo biti 3-0 za juve. Umorili se igraci nisu

Juventus Torino
00:26

kup,kup,kup je vas..kup,kup,kup je vas!!!

00:19

momce jesi ti gledao utakmicu? :D ti si kralj ovdje bgm

Armin Barakovic
00:03

Samo Farsopoli intera spasava 😂😂😂

00:00

vise neizvjesnosti ima na trening utakmicama juventusa,nego protiv intera...prvih 15 minuta da je na semaforu bilo 3-0 ne bi bilo puno..forza juve

Brat Rodrigoo
00:00

Ovi iz Juventusa se jedva oznojili, Inter preslisava samog sebe, Mancini je najveci protivnik ovog kluba.

DEL PIEROO
Sunday, 28.02.2016
23:59

Nadao sam se dobroj utakmici, ali ipak sampion rutinski, inter nemocan, da su imali 3 igraca vise ne bi dali gol, penal je smesan ali kad je vec zauzeo takav kriterijum da svira svaki kontakt onda ne zamerite ali bilo je onamo kontakta... FORZA JUVE

00:15

..neposredno prije penala Morata je faulirao Mirandu,a Roki to naravno nije vidio!

00:23

Juve je urnisao Inter, imao sam utisak kao da gledam utakmicu protiv nekog kluba iz donjeg dela tabele. U 1. poluvremenu je trebalo da bude barem 2:0 za Juve, tako da je sramota govoriti o nekim sudijskim glupostima.

PoparaZarko
23:57

Juve namestio...

00:41

..za koga ti ono navijas ove sezone,ne mogu te vise povatat sa svim tim simpatijama :)))

JUVENTIN
23:54

Dovidjenja prijatno,nego jel igrao Ikardi nisam ga nesto video veceras?

Sone97
11:55

Nije Ikardi kriv sto su mu saigraci panjevi,a veruj mi,da je umesto Mandzukica Ikardi uJuvntusu,bili biste jos jaci

JUVENTIN
Tuesday, 01.03.2016
16:54

Nemoj biti smesan

20:05

Uz duzni respekt apsolutno si u krivu Mando je puno bolji igrac nego sto mnogi misle

23:54

Ekipa bez volje, zelje, karaktera, m..a, identiteta, i sto je najvaznije BEZ TRENERA! Mancini, bruko, odlazi iz kluba! Ne znam sta radi onaj Tohir, ovo se vise trpjeti ne moze.

fcb
23:53

Kao što sam rekao dok je Juve bio u najvećoj krizi, i kao što ponavljam iz kola u kolo da će Juve da bude šampion, evo to se sad i događa, i mislim da će Juve završiti sa bar 6 bodova više od drugoplasiranog Napolija na kraju sezone.

00:20

sutra fiorentina protiv napolia rjesava pitanje skudeta

20:06

nadamo se nadamo se

Nebojša
23:53

Od Intera ostali samo dugmici. Jos su dobro i prosli, trebalo je da bude 2:0 u prvih 10 minuta. Juve odigrao rutinski, koliko mu treba. Ne kapiram onog Mancinija, njemu Joveta, Ljaja, Perisic sede na klupi, dok mu igraju Melo, Palasio i drustvo. Trener daleko ispod renomea kluba koji vodi.

23:52

Nismo mi samo klasu bolji od tog intera nego i dve klase A zanima me da li je netko danas vidio Icardia ? Sta mu se desilo zasto nije igrao ? Ili se samo sakrio negdje iza stative

00:16

..vidio se koliko i Mandzukic!

19:56

ajde bar jednom budi realan i kazi IKARDI JUCER NIJE IGRAO

01:10

sad si nam i definitivno objasnio da nisi gledao utakmicu..vidio si samo rezultat i ovdje ne znas ni sta pises vise iz ocaja i nemoci!! taj Mandzukic je napadao amatere iz intera na njihovoj polovini,unistio ih trkom

00:48

kup je vas,kad vam je skudeto vec za dlaku izmakao lol

00:21

icardi je imao paran broj zutih kartona..nije imao pravo nastupa...

Golzalo Higuain
23:50

kaze alegri mozete mi reci da ne znam dobro da postavim taktiku, ali mi ne možete reći da ne znam sa mladim igračima. ma bravo alegri velki stručnjače, bas znas sa mladim igračima!!! najboljem mladom stoperu na svijetu Ruganiju toliko ne vjerujes, to je vise preslo svaku granicu! Znači noćas nam kijelini bez veze obnovi povredu zbog tebe! pa iz kola u kolo živce mi dižeš ko manćini navijačima intera! sto se maćinija tiče opet je po ko zna koji put dokazao da je nula od trenera! zao mi vas je neroazurri, pored onakva tima vi užas trpite... i sto se penala tiče, penal je čist ko suza, onakvih penala sam se nagledao u engleskoj ligi i ligi šampiona!!! et pozdrav svima usosjećam u vašoj muci s manćinijem

DEL PIEROO
23:56
07:36

s alegrijem jel? katastrofa je! nadam se samo da će đorđo biti dobro inače još vise cw mi se gaditi

juventino
00:28

Skini tu sliku i ne predstavljaj se kao navijac Juventusa.

hadzimontagic
23:50

Ma treba nam Evroska liga, vise ove lige nisu interesantne, Barsa u Spaniji, Juve u Italiji, Bajern u Nemackoj, uvek ista prica i iste ekipe osvajaju ligu

07:40

meni je to najgore u ovom modernom fudbalu, a ne pare. zato i navijam da napoli osvoji, ovo nema smisla nikakvog

juventino
23:49

Rutinski, inter nam ne bi dao gol da je minut shutnje..

23:54

..jedno je sigurno 'smrt i penal za juBentus'

07:41

ti si previse isprao mozak sam sebi s tim penalima za Juventus i ubijek trzis izhobore da.ne bi bio penal za nas. miranda je prosjecan stoper masu faulova je napravio