Kad Nemci krenu da melju - Barsa na putu da prođe kao Brazil na Mundijalu 2014!

petak 14.08.2020.
21:46

Bavarci postigli pet golova za poluvreme, doduše jedan su smestili u sopstvenu mrežu.

EPA-EFE/Rafael Marchante / POOL

Kakav nokaut za Barselonu u četvrtfinalu Lige šampiona.

Nakon 45 minuta igre u Lisabonu, Bajern vodi protiv katalonskog sastava za čak 4:1!

Nije to bio kraj Barsinim mukama, prvo je Levandovski umalo kaznio grešku Ter Štegena, ali se Nemac iskupio sjajnom odbranom, a onda je "poker" golova za ekipu iz Minhena kompletirao Miler.

Centaršut Kimiha sa desne strane, prizeman, a loptu sa prve stative u mrežu "Blaugrane" smešta popularni "Romdojter", igrao se 31. minut.

Katastrofa Barselone, teško da će moći od ovoga da se oporave, ovo je prvi put da su tokom jednog poluvremena u Ligi šampiona primili četiri gola.

Baner Liga Sampiona

18 Komentara

Jasminn
Friday, 14.08.2020
23:09

Kad kazem da im ne treba Lautaro ljudi nevjeruju. Trosi pare na potrebnije pozicije. Kao prvo treba im ne jedan, ne dva, vec tei nova stopera. Dva da ti odmah budu starteri i jos jedan da imas za rezervu. Ovo sto trenutno imaju nije ni za rezerve. Desnog beka pola utakmica u sezoni ti odigra vezni igrac. Lijevi bek Alba dati ga kome dzabe samo nek ide. Vezni red hoce da igraju od noge do noge sa 70% posjeda lopte. A za Cavija i Iniestu ti zamjena Vidal i Rakitic, Roberto. Dobri igraci ali za neki drugi stil igre. Nisu to krearivci. Bajern prvo poluvrijeme dade 4 gola iz jakog presinga i nemogucnosti Barce da iznese loptu. Kad to sve zamjenis onda razmisljati o Lautaru.
A Messi ako poslije ove utakmice produzi ugovor pokazat ce da nikad nije ni htio ici vec samo gledao da bolji ugovor dobije. Da se uprava prepadne pa vise para njemu licno ponudi.