nedelja 25.10.2020.
18:01

"Prazne puške".

EPA-EFE/J. J. GUILLEN

Fudbaleri Kadiza i Viljareala podelili su bodove, pošto su danas odigrali miroljubivo u najjužnijem gradu Španije - 0:0.

Nakon istorijske pobede nad Realom u Madridu, Kadiz je imao novi težak zadatak protiv Viljareala.

Već u sedmom minutu, Alvaro Negredo je postigao pogodak, ali je VAR intervenisao i poništio ga zbog ofsajda.

Praktično, to je i bilo sve od domaćih, koji su do kraja utakmice imali 22% posed lopte u svojim nogama, i nijedan udarac u okvir goa.

Osim poseda, ni gosti nisu mogli da se pohvale bog zna kakvom boljom igrom. Viljareal je imao samo jedan udarac u okvir gola, pa deluje da je rezultat najpravedniji.

Inače, naš Filip Malbašić je ponovo u igru ušao sa klupe, sredinom drugog poluvremena, ali nije imao prostora da se istakne zajedno sa ostatkom svoje ekipe.

Kadizu je i ovo veliki bod, osvojili su četiri u mečevima sa Realom i Viljarealom i sada su peti sa 11 bodova, jednim manje od drugoplasirane Žute podmornice.