Kakav meč na Kanarima, Las Palmas "iz mrtvih" do bodova protiv Selte, Princ opet heroj!

twitter.com
twitter.com

Prosto neverovatan meč viđen je na stadionu "Gran Kanarija" u Las Palmasu.

Domaća ekipa je dočekala Seltu, na poluvremenu je bilo 0:3 za goste iz Viga!

Poveli su golom Vasa već u šestom minutu, da bi Aspas sa dva gola u razmaku od 14. do 21. minuta doneo ubedljivu prednost svom timu.

Delovalo je da je sve gotovo, a da se domaća ekipa ipak neće predati nagovestio je Bigas u 52. minutu. On je zatresao mrežu Alvareza na asistenciju Džonatana Vijere.

Nešto manje od 15 minuta nakon toga, Gomez je skrivio jedanaesterac, tom prilikom je dobio drugi žuti karton, te je Selta ostala sa igračem manje na terenu.

Dramu je uneo Vijera, kako je bio precizan sa kreča samo minut kasnije.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje, donego ga je novi ljubimac pristalica domaće ekipe Kevin-Prins Boateng, na asistenciju Mičela.

Do kraja susreta nije bilo više golova, domaći su pokušavali na sve načine da materijalizuju brojčanu prednost na terenu ali je Selta odolela. Mogli su gosti da šokiraju sve na stadionu u poslednjim sekundama utakmice, ali je šutina Marsela Dijaza pogodila prečku!

Na kraju 3:3, Las Palmas je i pored primljena tri gola u prvom poluvremenu bio bolji rival tokom većeg dela susreta.

Nakon deset odigranih mečeva, Selta je deveta sa 14 bodova, dok je Las Plamas sa bodom manje odmah iza njih.