Kakav meč u Salcburgu, evrogol pokrenuo domaćina, Lacio na pragu ispadanja!

četvrtak 12.04.2018.
22:42

Fudbaleri austrijskog šampiona potpuno su nokautirali Lacio za samo par minuta.

Beta/AP Photo/Kerstin Joensson

Lacio je u Rimu slavio sa 4:2, ali sada se nalaze pred ispadanjem iz Lige Evrope.

Poveli su na startu drugog dela, Imobile je postigao gol, ali je odmah stigao odgovor domaće ekipe, Dabur je pogodio za 1:1.

A onda, od 72. do 76. minuta, Salcburg postiže TRI gola protiv ekipe Simonea Inzagija.

Sve je krenulo od sjajnog pogotka koji je postigao Haidara, raspalio je po lopti sa oko 30 metara udaljenosti i savladao Strakošu za preokret na "Red Bul Areni". Ovom golu je prethodio promašaj Luisa Alberta, koji je u situaciji jedan na jedan poslao loptu pravo u ruke protivničkog golmana.

Samo dva minuta kasnije, na 3:1 je povisio Hvang, da bi dva minuta nakon toga, nakon kornera sa leve strane, Lajner bio najsnalažjiviji u kaznenom prostoru "Nebeskoplavih", 4:1 za ekipu Salcburga.

Ukoliko Lacio postigne, a ne primi gol do kraja susreta, gledaćemo prodžetke.