22:00

Nova pobeda ekipe Al Nasra.

EPA/JUI PRESS

Saudijska Premijer liga je stigla do 13. kola koje se igra ovog vikenda, a večeras je najviše pažnje izazvao duel Al Vehde i Al Nasra.

Gostujuća ekipa, čija je prva zvezda Kristijano Ronaldo je slavila sa 3:1 i tako nastavila poteru za vodećim Al Hilalom koji ima četiri boda više.

Al Nasr je poveo već u 11. minutu golom Telesa, a prednost je na asistenciju Marcela Brozovića uvećao Al Amri u 39. minutu.

Početak drugog poluvremena je obeležio Kristijano Ronaldo koji je povisio na 3:0 u 49. minutu meča, i to posle katastrofalnih reakcija protivničkih igrača u svom kaznenom prostoru.

Dva puta su loše ispucavali loptu, drugi put su je bukvalno poklonili Ronaldu koji takav poklon oberučke prihvata i postiže svoj 13. gol od početka sezone u ovom takmičenju.

Do kraja meča ekipa Al Vehde je stigla do počasnog gola, a postigao ga je Anselmo u 81. minutu meča. Al Vehda je posle ovog poraza ostala u sredini tabele sa 16 osvojenih bodova.