utorak 30.06.2020.
23:08

Kada igra Bruno, igra i Junajted, po ko zna koji put smo videli od kako je Portugalac stigao na "Teatar snova".

EPA-EFE/Mike Hewitt/NMC/Pool

Mančester Junajted je nastavio seriju dobrih rezultata, pošto je danas u gostima pobedio Brajton rezultatom 3:0 (2:0) u 32. kolu Premijer lige.

Nakon pobeda nad Šefildom i Noričem, Junajted je danas bez problema pobedio i Brajton, a heroj je bio dvostruki strelac Bruno Fernandeš, mada je i mlađani Grinvud zablistao sa golom i asistencijom.

Ole Gunar Solskjer je ponovo izveo najjači sastav, isti kao i protiv Šefilda i to je donelo rezultat.

U 16. minutu, Van-Bisaka je dodao Grinvudu, a ovaj odradio sve ostalo, pogodio prvi ugao za 0:1.

U 29. minutu, kombinacija koju navijači Junajteda žele da vide - Pogba odlaže povratnu za Bruna, a ovaj sa ivice kaznenog prostora pogađa prvi ugao - 0:2.

Junajted je nastavio da igra veoma dobro, a treći gol je pao u petom minutu drugog poluvremena.

Nakon kontre, Grinvud je prelepo pronašao Bruna na drugoj stativi, a ovaj hvata volej i buši golmana za 0:3.

Do kraja, Brajton je imao jednu dobru priliku, ali se De Hea istakao maestralnom intervencijom i mreža je ostala sačuvana do kraja.