subota 29.09.2018.
23:50

Sjajan fudbal smo danas gledali na "Stamford Bridžu", a to je ispunilo i trenere Čelsija i Liverpula.

Beta/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

"Plavci" su nakon trijumfa u Liga kupu na "Enfildu", ovoga puta ugostili "Redse" u okviru sedmog kola Premijer lige.

Meč je okončan podelom bodova, drugi remi za Čelsi, a tek prvi za Liverpul, koji je imao šest pobeda iz prvih šest mečeva.

Poveli su domaći igrači preko Azara u 25. minutu, ali je u smiraj susreta, u 89. minutu utakmice, sjajnim golom Danijel Staridž doneo bod gostima iz Liverpula.

Slika koja je obišla svet nakon ovog duela došla je posle sudijskog zvižduka, a u pitanju je reakcija trenera ova dva kluba na podelu bodova.

Sari je, iako je izgubio sva tri boda u poslednjim minutima, nasmejan prišao Klopu i izgrlio ga, obojica su bila vidno dobro raspoložena.

"Bio sam nasmejan na kraju jer sam uživao, utakmica je bila prelepa. Remi je bio realan rezultat", rekao je Sari.

Sjajan meč, za zaista sjajnim završetkom.

11 Komentara

Sunday, 30.09.2018
22:02

Auu kakva tekma nas ocekuje, Liverpul-Siti !!

foreverblue
14:54

Ne mogu da prežalim ovo pogotovo jer sam rekao šta će biti problem. Vilijan nije na pedrovom nivou, pre su mi bili jednako dobri, sad je razlika velika, bar u formi. Očekivao sam pedra kao ključnog čoveka za ovaj meč, ali to je kazna kad igramo le sa pola prve postave umesto sa drugom. Nije čudno što smo do pedrove povrede (još u 94. se čovek povredi, a 3 nadoknade, kako smo baksuzi) imali sve pobede, a sad dva remija u ligi i jedinu pobedu u liga kupu.

murjak
10:52

Šteta,znao sam da je skoro nemoguća misija pobijediti Liverpol dva puta za redom(iako je prva tekma bila iz kupa),al svakako ostaje žal za tim golom u 89 minuti,još pogotovo kad se tako lijepo neutralizirao napad Mane-Firmino-Salah,i onda uđe Sturidge i zabije onu kiflu koju više nikada neće zabiti..Svaka čast Liverpulu na onako dobroj igri al neka sam konačno dočekao da i mi igramo NAPADAČKI nogomet!

Normal one
10:33

To je fudbal da obe ekipe napadaju,da je murinjo na Old Trafordu poveo 1:0 pa mi vise ne bi gledali fudbal nego ragbi,respekt za Celzi.

po cetvrtu zvjezdicu
09:49

Sjajni klubovi jos sjajniji treneri Moze PL biti ponosna

brekbaCh1
01:09

Bas mi se svidja Sari za Celsijevu klupu. Pravi covek, gospodin.

Žex_plavac
00:45

Kakva Gospoda!!!

CZYNWA
00:31

Bas sam poceo gotiviti Celzi zbog ovog gospodina. Preuzeo je ekipu, koja je igrala poprilicno defanzivno i kod Murinja i kod Kontea i od prve utakmice je zauzeo svoj stav i krenuo da forsira svoj stil. Naklon do poda.

Ulquiorra Cifer
23:13

uh, ne znas kako je tek meni, posle Ancelotija gledam ovako dobar Celsi.
j**es pobede sa konteom I zozeom, ovo je melem za oci ;D

_mladen_
00:24

Vise pokazuje da su odgledali jednu jako dobru utakmicu, gde obe ekipe mogu biti zadovoljne. Plus vidis odmah kad se treneri kontaju i postuju taj napadacki fudbal.