nedelja 26.02.2023.
23:03

Sjajan meč na Sančes Pizhuanu pripao je Osasuni.

EPA-EFE/Jose Manuel Vidal

Fudbaleri Osasune savladali su kao gosti ekipu Sevilje rezultatom 3:2 u okviru 23. kola španske Primere.

Gosti iz Pamplone stigli su do pomalo i iznenađujuće pobede u Andaluziji, a sve se otvorilo u 18. minutu kada je David Garsija na centaršut Barhe doveo svoj tim u vođstvo.

Četiri minuta kasnije, pogodio je i Barha, ali je sudija Pulido poništio gol zbog ofsajda.

Drugo poluvreme donelo nam je i efikasniju igru dva tima, a nadu Sevilji dao je reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj koji je u 63. minutu postigao fantastičan pogodak sa oko 30 metara.

Ipak, pet minuta kasnije, Fernando se našao u pogrešno vreme na pogrešnom mestu i na nesrećan način postigao autogol.

Nije se Sevilja predala ni nakon toga, u 78. minutu ponovo smo videli izjednačenje, ovoga puta u režiji Jusefa En Nesirija, međutim spasa za Andalužane nije bilo u 85. minutu kada je rezervista Abde Ezalzuli matirao sunarodnika Bonua i tako doneo čitav plen Osasuni.

Srpski internacionalac i bivši fudbaler Partizana Darko Brašanac odigrao je čitav meč za pobedničku ekipu.

Klub iz Pamplone se ovim trijumfom popeo na sedmu poziciju Primere sa 33 boda, dok je Sevilja 14. i ima 25 bodova.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.