Kakva nas trka čeka u Holandiji - Spektakularan povratak Fejenorda za remi sa PSV-om!

Autor: Mladen Heleta
nedelja 05.02.2023.
17:07

PSV vodio 0:2 do 81. minuta.

Fejenord i PSV su odigrali sjajan derbi u sklopu 20. kola najjače holandske lige, koji je na kraju završen rezultatom 2:2.

PSV je dominirao tokom većeg dela meča u Roterdamu i poveo je već u osmom minutu preko El Gazija.

Gosti su u 65. minutu ostali sa igračem manje na terenu zbog crvenog kartona Obispa, ali su samo tri minuta kasnije udvostručili prednost i to pogotkom novajlije Tograna Azara.

Nije se domaćin tada predao, imao je brojčanu prednost, krenuo je sa frontalnim napadima i to mu se isplatilo, a apsolutni heroj Fejenorda bio je Iranac Alireza Jahanbakš.

On je najpre u 81. minutu smanjio na 1:2 na pas Marokanca Idrisija, a onda je u petom minutu sudijske nadoknade vremena iskoristio i drugu asistenciju Idrisija, pogodio za 2:2 i doveo amtosferu na popularnom "Tiganju" do tačke usijanja.

Nakon današnjeg ubedljivog trijumfa Ajaksa protiv Kambura sa 5:0, imamo neviđenu gužvu u vrhu tabele i čeka nas borba za titulu verovatno do poslednjeg kola između pet ekipa.

Fejenord je i dalje lider sa 43 boda, AZ Alkmar ima 41 bod, Ajaks 40, a PSV 39, koliko može imati i Tvente ako slavi u Groningenu.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.