Kapiten Lutona na pregledima u bolnici posle srčanog udara
Lokjeru (29) su oko sedam minuta ukazivali pomoć na terenu Vitaliti stadiona, pre nego što je prebačen u bolnicu.

Povezane vesti
Forest po Blekijevim notama - "Mirno spavaj Nuno, sve je zaključano"! Notingem u predvorju Lige šampiona!
Savršeni povratak Bukaja Sake, ali i nova velika briga za Artetu pred Real Madrid!
PL uvodi novu tehnologiju, usred sezone
Otkrivena još jedna klauzula, polovina PL "navija" da jedan klub ispadne
Kapiten fudbalskog kluba Luton Tom Lokjer danas je podvrgnut detaljnim pregledima u bolnici nakon što je doživeo srčani udar tokom utakmice protiv Bornmuta u Premijer ligi.
Lokjer, kome je pozlilo i u maju tokom utakmice nakon čega je podvrgnut operaciji srca, u subotu je protiv Bornmuta pao na travu, ukazana mu je pomoć i odveden je u bolnicu.
"Dok naš kapiten Tom Lokjer ostaje u bolnici posle srčanog udara koji je doživeo juče na terenu u Bornmutu, razumemo da su navijači zabrinuti i da postoji veliko interesovanje za njegovo stanje. Tom je i dalje na pregledima i skeniranju i čeka rezultate pre nego što se odrede sledeći koraci za njegov oporavak", naveo je Luton u saopštenju.
Lokjeru (29) su oko sedam minuta ukazivali pomoć na terenu Vitaliti stadiona, pre nego što je prebačen u bolnicu.
Utakmica je prekinuta u 65. minutu pri rezultatu 1:1.
Luton je saopštio da igrači obe ekipe nisu mogli da nastave utakmice.
"Svi želimo najbolje Tomu i njegovoj porodici i ljubazno molimo da se njihova privatnost poštuje u ovom teškom trenutku", dodaje se u saopštenju premijerligaškog kluba.
0 Komentara