Katai iskoristio šansu, odmah asistencija!

četvrtak 22.09.2016.
22:49

Valensija je vodila do 45. minuta, a onda je nakon asistencije Kataija Tokero Pinedo izjednačio.

Valensija i Alaves igraju zanimljiv meč u okviru petog kola španskog prvenstva, a nakon prvih 45 minuta igre rezultat je nerešen, 1:1.

Valensija je povela golom igrača Alavesa, Lagardije, da bi u poslednjim sekundama prvog poluvremena gosti izjednačili nakon kornera koji je izveo Aleksandar Katai koji je večeras po prvi put dobio priliku od prvog minuta.

Tokero Pinedo je bio strelac, pogođen je u trepavicu, a sudija je odmah nakon tog gola svirao kraj prvog poluvremena.