Katalonci grme na Vinčića, da li je Barselona oštećena u Milanu?

Autor: Ivan Cvetković
sreda 05.10.2022.
00:01

Možda će detalj iz drugog minuta nadoknade vremena uticati na krajnji ishod borbe dva klubau grupnoj fazi LŠ...

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na svom terenu Barselonu sa 1:0, u trećem kolu Grupe C Lige šampiona.

Pobedonosni gol za Inter postigao je Hakan Čalhanoglu u drugom minutu nadoknade poluvremena, nakon asistencije Federika Dimarka.

Detalj koji je razbesneo navijače Barse dogodio se u drugom minutu nadoknade vremena kada je lopta pogodila Damfrisa u ruku unutar kaznenog prostora.

Sudija Vinčić nije reagovao, a što je još simptomatičnije, nije dobio ni signal iz VAR sobe da barem pogleda spornu situaciju na koju su igrači Barselone ogorčeno ukazivali.

Potencijalnim penalom, gosti bi dobili priliku da izbegnu poraz, pa bi situacija u grupi bila bitno drugačija, videćemo hoće li ovo uticati na ishod borbe za, očigledno, drugu poziciju pošto je Bajern na dobrom putu da ostane na prvom...