subota 31.07.2021.
18:41

Osimhen će pamtiti današnji dan.

EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS

Fudbaleri Bajerna iz Minhena doživeli su neprijatno iznenađenje u prijateljskoj utakmici protiv Napolija na "Alijan Areni" pošto su poraženi sa ubedljivih 3:0, zahvaljujući dvostrukom strelcu Viktoru Osimhenu.

Nigerijski napadač je čak dva puta u razmaku od svega jednog minuta zatresao mrežu Kontinija, najpre u 70, a zatim i u 71. minutu utakmice.

Nemačkog šampiona dotukao je u 86. minutu Zinedin Mešaš i tako zadao velike muke treneru domaćin Julijanu Nagelsmanu uoči starta sezone narednog meseca.

Mladi trener je izveo kombinovanu odbranu na teren, dok su sredina i napad bili prilično jaki, dok je sa druge strane Lučano Spaleti izveo prilično respektabilnu postavu, koja se dokazala ovog popodneva u srcu Bavarske.