nedelja 27.08.2017.
22:51

Prvi, i to kakav poraz Marseja u novoj sezoni Lige 1.

EPA/GUILLAUME HORCAJUELO

Ekipa Monaka nastavlja sa pobedama u šampionatu Francuske, a večeras su upisali i najubedljiviju do sada, protiv Marseja - 6:1!

Sve je bilo rešeno već posle prvih 45 minuta, kada je Monako poveo sa 4:0, a detalje iz tog dela igre pogledajte OVDE.

Drugo poluvreme proteklo je u odrađivanju posla od strane domaćeg tima koji je uspeo da još više napuni mrežu indisponiranih gostiju iz Marselja.

Na ''petardu'' se čekalo do 68. minuta, kada je i Sidibe savladao Mandandu, a gosti su do počasnog gola stigli sedam minuta kasnije preko Kabele.

Ali, već u 79. minutu ''Kneževi'' su iznudili i drugi penal u svoju korist na ovom meču, a siguran egzekutor je ovoga puta bio Fabinjo, za konačnih 6-1!

Monako je tako nastavio trku sa Pari Sen Žermenom na vrhu tabele. Ove dve ekipe imaju maksimalan učinak u prva četiri kola, a Marseju je ovo prvi poraz, posle kojeg je ostao na sedam osvojenih bodova.