Kavani - Daš gol, pa dobiješ dva žuta nakon radovanja!

petak 17.10.2014.
23:05

Iako je gubio od 10. minuta, PSŽ je uspeo da preokrene rezultat i da slavi protiv domaćeg Lensa. Utisak večeri - Edison Kavani.

Beta/AP Photo/Jacques Brinon

Kulibali je doveo svoju ekipu Lensa u vođstvo od 1:0 nad velikim favoritom za osvajanje titule u Francuskoj ove godine, PSŽ-om, ali je to sve što su uspeli da urade.

Kabaje je u 28. minutu uspeo da savlada golmana doaćih, da bi Maksvel fenomenalnim udarcem desnom, slabijom nogom, savladao ponovo Rioa.

PSŽ je tako vodio na poluvremenu, a nakon jednog penala Kavani je uzeo loptu u svoje ruke i postigao gol. Sve je bilo normalno do tad, a onda, njegovo slavlje...

"Uperio je snajper" nakon postizanja gola, da bi mu sudija pokazao žuti karton. Nakon toga, hteo je da se raspravi sa sudijom, a ovaj mu je dao crveni karton.

Po mnogima nezasluženo, uglavnom, utisak je večeri.