20:26

Gatuzova ekipa upisala nova tri boda.

EPA-EFE/Manuel Bruque

Selta je prva pripretila.

Larsen je posle jednog duela i pao u šesnaest metara, ali bez penala za goste na samom početku utakmice. Aspas je desetak minuta kasnije zapretio iz slobodnog udarca, ali Mamardašavili spreman.

Selta je tražila još jedan penal. Incident iz 19. minuta je bio gledan i putem VAR tehnologije, ali bez najstrožije kazne.

Valensija je potom nametnula svoj trijumf. Diakbi šutira, ali pogađa tek stativu. I onda, 37. minut i pogodak Valensije. Lino pravi sjajan prodor na levoj strani, šutira a odbitak u gol šalje Kastiljeho.

U nastavku nervozni gosti, Selta ostaje i sa igračem manje posle direktnog crveno kartona za Ćervija u 60. minutu. Nisu se pak predali, Larsen još jednom pokušava, ali bez promene rezultata.

Na 2:0 i povećava rezervista "slepih miševa" Markos Andre.  Konačnih 3:0 za domaće postavlja Almeida golom u nadoknadi vremena.