Kavani "zasijao", Di Marija sjajan na debiju!

nedelja 30.08.2015.
22:55

Sjajna partija ekipe PSŽ-a protiv glavnog konkurenta za osvajanje titule.

Monako nije u dobroj formi na početku ove sezone u onim najbitnijim utakmicama, nakon ispadanja od Valensije u kvalifikacijama za Ligu šampiona sada su na svom terenu glatko poraženi od PSŽ-a sa 2:0, a oba gola na ovom meču postigao je Edison Kavani.

PSŽ je tokom ove utakmice kontrolisao igru, bio dosta bolji rival, i iako je prvo poluvreme završeno bez golova reklo bi se da se samo postavljalo pitanje kada će ga postići u drugom.

Igrao se 57. minut kada je Matuidi poslao loptu u šesnaesterac, Kavani ju je dočekao u stilu najboljih napadača na svetu, poslao "raketu" glavom u gornji ugao Subašićevog gola, Hrvat je morao da vadi loptu iz mreže - 0:1.

Imali su igrači PSŽ-a još par prilika, a u igru je ušao i Anhel Di Marija koji je nakon samo par kontakata sa loptom proigrao Kavanija koji je promašio zicer.

Ipak, Kavani se iskupio nakon jednog pasa koji je uputio Zlatan Ibrahimović, nije imao problem ovoga puta da savlada Subašića - 0:2.

Do kraja, još jedan gol u mreži Monaka.

Di Marija je zasijao punim sjajem, uposlio je Lavecija koji je zamenio Ibrahimovića u 76. minutu i koji je bez problema savladao golmana Monaka. Odmah se vidi da će ova argentinska veza funkcionisati sjajno ukoliko u timu ostane strelac trećeg gola za PSŽ.