22:38

Tek je u poslednjih desetak minuta utakmica izgledala onako kako se očekivalo.

EPA-EFE/ROBERTO BREGANI

Ekipa Intera nije uspela da se vrati na čelo tabele Serije A, pa od večeras liderska pozicija pripada Napoliju.

''Neroazuri'' su večeras na gostovanju u Monci osvojili samo bod, bilo je 1:1, u utakmici koja je u svom najvećem delu bila bez mnogo zanimljivog sadržaja.

Sve do 81. minuta je to uglavnom bila fudbalska ''uspavanka'', a onda je Portugalac Dani Mota svojim golom šokirao goste iz Milana. On je na asistenciju Armanda Ica doveo Moncu u vođstvo, što je bio signal da ekipa Intera sve karte baci na napad.

Ofanziva se brzo isplatila Interu koji u 88. minutu stiće do izjednačenja. Karlos Augusto je prihvatio loptu na levoj strani, ubacio ju je zatim na drugu stativu, gde ju je sačekao Damfris i savladao golmana Turatija - 1:1.

Pokušali su gosti da u preostalih nekoliko minuta stignu i do preokreta, ali je Monca uspela da sačuva veliki bod u ovom meču.

Monci je ovo treći remi i treći osvojeni bod od početka sezone, a Inter sada gleda u leđa Napoliju, sa bodom manje od novog lidera na tabeli.