Klauzula učinila svoje, Dmitrović i Nastasić sad mogu u "večite"!
Više nema prepreke.

Povezane vesti
Primera izabrala Rafinju pre Jamala, Bazilac još uvek ispred saigrača u trci za "Zlatnu loptu"?
Ništa od Partizana, Jokanović kreće stopama Veljka Paunovića?
UEFA drugi put ne prašta, Barsa u novu sezonu kreće iz "minusa", na udaru još dva engleska kluba!
Koke i Atletiko nastavljaju zajedno do sledećeg leta
Srpski fudbaleri Marko Dmitrović i Matija Nastasić napustiće španski Leganes ovog leta.
Oni su iskoristili klauzulu u ugovorima po kojoj su slobodni da napusti Leganes ukoliko klub ispadne u drugu ligu, što se i dogodilo.
Tako će bivši reprezentativci Srbije moći da biraju novi klub tokom leta, a interesovanje za njih već su pokazali srpski "večiti"rivali Crvena zvezda i Partizan.
Crveno-beli žele da vrate svoje dete golmana Dmitrovića koji je prošao Zvezdine mlađe kategorije, a onda 2013. otišao u inostranstvo, a sada bi sa sobom 33-godišnjak na "Marakanu" doneo veliko iskustvo, pre svega iz španske Primere u kojoj je nastupao za Eibar, Sevilju i Leganes.
Na drugoj strani, svog đaka štopera Matiju Nastasića želi Partizan. Još ranije je Nastasić napustio crno-bele kada je 2011. godine otišao iz Humske u italijansku Fiorentinu, a nakon toga igrao za Mančester siti, Šalke, Majorku i na kraju Leganes.
Nastasić sada ima 32 godine i nesumnjivo bi bio veliko pojačanje za vicešampiona Srbije.
Što se tiče trećeg Srbina u Leganesu, Darko Brašanac još uvek nije odlučio da li odlazi iz kluba, a i za njega je javno interesovanje pokazao Partizan, ali su minimalne šanse da će se vezista vratiti u Humsku, jer ima drugačije planove.
0 Komentara