Koliko će Junajted platiti obeštećenje za novog trenera?
Jedno ime u fokusu.

Povezane vesti
Mančester junajted će u narednoj sezoni dobiti novog menadžera, a sva je prilika da će to biti aktuelni trener Ajaksa Erik ten Hag, koji slovi za najvećeg favorita da karijeru nastavi na "Old Trafordu".
Odranije je poznato da je perspektivni holandski stručnjak već načinio konkretne korake da karijeru nastavi u Engleskoj, a prema procenama medija na Ostrvu obeštećenje Ajaksu trebalo bi da iznosi oko četiri miliona funti.
Novac ne bi trebalo da bude problem na "Teatru snova" budući da daleko veća prepreka dolazi iz Holandije gde nekadašnji menadžer "Crvenih đavola" Luis van Gal odgovora Ten Haga da dođe u Junajted smatrajući da u Mančesteru više vlada biznis nego sport.
Sa druge strane, pomalo i iznenađujuće podrška Ten Hagu da preuzme Junajted stiže od bivšeg fudbalera Liverpula Dirkta Kajta, koji smatra da je prelazak na "Old Traford" odlična stvar za perspektivnog Holanđanina.
Bilo kako bilo, Junajted je zacrtao rok do kraja aprila da reši pitanje menadžera za narednu sezonu, kako poslednji mesec šampionata ne bi koristio za rešavanje krucijalne stvari.
Podsetimo, aktuelni menadžer Ralf Rangnik će se od naredne sezone premestiti u fotelju sportskog direktora.
0 Komentara